Hakkımızda

Bugün tüm tasarım, üretim, Ar-Ge ve satış faaliyetlerimizi İstanbul Tuzla’daki fabrikamızda sürdürüyoruz.

Soğuk sac şekillendirmeden kauçuk kompresyona, hamur şekillendirmeden plastik enjeksiyona kadar tüm üretim takımlarımızı kendi Mekanik Atölyemizde CNC işleme merkezi ve CNC tornalar ile CAD/CAM destekli olarak üretiyoruz. Tasarım ve üretim dâhil bütün teknik faaliyetlerimizde ilgili ulusal ve uluslararası normları referans alıyoruz. Tüm araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi tescilli Ar-Ge Merkezimizde yürütüyoruz.
Üretim süreçlerini hammadde tedariki dışında tamamen kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Balya olarak satın aldığımız ham kauçuk üretim hattından rafa konulmaya hazır ürün olarak çıkıyor.

Tüm bu süreç Uluslar arası akreditasyon geçerliliğine sahip belgelendirme kuruluşu firma tarafından onaylı ISO 9001 ve IATF 16949 standartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemimiz ile ISO 14001 standardında Çevre Yönetim ve ISO 45001 standardındaki İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerimizin kontrolünde gerçekleşiyor.
Sadece döner mil ve akışkan gücü sızdırmazlık elemanında 6.000’den fazla ölçüde ürünümüz var. Bu denli fazla sayıda ürünü tüm Türkiye’ye yayılmış bayi ağımız aracılığıyla iç pazara ulaştırıyoruz.

Yurtdışında ise ürünlerimizi Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Amerika ve Asya'da onlarca farklı ülkeye ihraç ediyoruz.
After-market pazarlarına ek olarak makine, otomotiv, beyaz eşya ve savunma sektörlerindeki pek çok ana sanayi üreticiye doğrudan ürün tedarik ediyoruz.